MDO: Zápas v Přerově dospěl až do prodloužení, v tom byli úspěšnější Zubři

• neděle 12. října 2014

Po výhře ve Vsetíně tentokrát zajížděli mladší dorostenci opavského Slezanu do Přerova. Úvodní třetina vyšla lépe opavským, kteří se zásluhou Blechy dostali do vedení. Druhou část ovládli Zubři. Ti dokázali otočit nepříznivý stav brankami Kopečka a Navrátila a dotahovat tentokrát museli hráči ze slezské metropole. Na začátku třetí periody nejprve srovnal Frydrych, hned v zápětí se však prosadil Navrátil a domácí měli opět navrch. Vyrovnat se podařilo Kvasnicovi, jenž svým gólem poslal zápas do prodloužení. Rozuzlení přišlo v 63. minutě, kdy rozvlnil síť za Mocherem Krátký.

10. kolo, sobota 11. 10. 2014

HC ZUBR Přerov

4:3p (0:1, 2:0, 1:2 - 1:0)

Branky a nahrávky: 32. Kopeček (Plášek), 39. Navrátil, 44. Navrátil, 63. Krátký (Navrátil) – 16. Blecha (Kvasnica), 43. Frydrych (Hilšer), 57. Kvasnica (Frydrych). Rozhodčí: Klimecký – Sedlák, Vodák. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 60. Střely na branku: 43:29. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3.

Machač – Gábriel, Mlčák, Pěnčík, Kleiner, Aulehla, Borot, Kopeček, Krátký, Raček, Navrátil, Antoníček, Šafránek, Lašák, Petráš, Popelka, Plášek

Mocher – Mar, Kunc, Tuček, Thiel, Hadamczik, Pělucha, Blecha, Hilšer, Frydrych, Hudečka, Hladoník, Kvasnica, Beránek, Vojtovič