Mladší dorost po dvou výhrách padl, nestačil na Vsetín

• čtvrtek 26. září 2013

Mladší dorostenci opavského Slezanu po dvou vítězných zápasech s Hodonínem a Havířovem prohráli. Ve čtvrtek na svém ledě neuspěli v souboji se Vsetínem, který ve Slezsku zvítězil v poměru 3:0, a získal všechny tři body. O osudu vyrovnaného zápasu rozhodla třetí třetina, v níž domácí inkasovali během necelých čtyř minut.

5. kolo, čtvrtek 26. 9. 2013

0:3 (0:0, 0:1, 0:2)

VHK ROBE Vsetín

Branky a nahrávky: 29. Kovář (Dubnický), 53. Weintritt M. (Kovář), 56. Weintritt (Kovář). Rozhodčí: Pelc – Lasák, Boháč. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 65. Střely na branku: 16:49. Průběh utkání: 0:3.

Huzlík – Cibulka, Hadamczik, Janošek, Lelek, Šafarčík, Štěpánek – Bohanos, Fajkus, Frydrych, Hladoník, Kosina, Kvasnica, Langer, Pělucha

Matoušek – Augustin, Kollár, Kostka, Krůžela, Nadymáček, Ševčík, Spálovský – Čechmánek, Dubnický, Gharibyar, Kovář, Maniš, Šarman, Weintritt J., Weintritt M.