Mladší dorost sestřelil devíti zásahy Havířov

• pondělí 24. února 2014

Extraligoví mladší dorostenci opavského Slezanu si v neděli hravě poradili se svým rivalem z Havířova. Opava začala od úvodních minut aktivně a brzy se dočkala tříbrankového vedení, které ve druhé části ještě zvýšila na 6:1. Ve třetím dějství Opavští udrželi svůj standard tří gólů na třetinu a konečné skóre se zastavilo na poměru 9:1.

31. kolo, neděle 23. 2. 2014

9:1 (3:0, 3:1, 3:0)

Branky a nahrávky: : 8. Kvasnica (Tauwinkl), 11. Frydrych (Fedor, Bohanos), 15. Bohanos (Fedor), 25. Fedor (Frydrych, Cibulka), 32. Kosina (Kvasnica, Tauwinkl), 34. Fedor (Frydrych, Lelek), 49. Kvasnica (Frydrych, Bohanos), 52. Langer (Hladoník, Döhner), 57. Fedor (Frydrych, Cibulka) – 40. Matějík (Szturc). Rozhodčí: R. Janda - Šeruda, L. Janda. Vyloučení: 4:3. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 123. Střely na branku: 47:24. Průběh utkání: .

Huzlík – Cibulka, Lelek, Kupka, Štěpánek, Hadamczik, Jirůšek – Fedor, Frydrych, Bohanos, Kvasnica, Tauwinkl, Döhner, Kosina, Langer, Hladoník.

Sonnek (30. Kováč) – Szturc, Hudeček, Srníček, Kozubek, Adámek, Ševěček – Matějík, Hynek, Lenomár, Mrowiec, Pawliczek, Frojda, Konečný, Cháňa, Hýsek, Rzekanowski.