Mladší dorost získal v Brně tři body

• neděle 21. října 2012

Opavští mladíci dokázali z kraje neděle zvítězit na ledě týmu Warrior Brno výsledkem 6:4. V hokejové přetahované dokázal Slezan krátce před polovinou střetnutí odskočit do náskoku dvou branek, ten však domácí postupně smazali. Ve 47. minutě tak bylo srovnáno a začínalo se prakticky od začátku. Koncovka duelu však vyšla lépe hostům z Opavy. Slezan se díky trefě Bohanose dostal do opětovného vedení, které v poslední minutě potvrdil brankou na 6:4 Nardelli.

11. kolo, neděle 21. 10. 2012

HCM Warrior Brno

4:6 (1:2, 2:2, 1:2)

Branky a nahrávky: 2. Svoboda (Mazánková), 21. Lainka (Vágner), 32. Paulík (Lainka), 47. Lainka (Jurnečka) - 9. Fedor (Nardelli, Cibulka), 17. Nardelli (Cibulka), 28. Olšr (Fedor), 30. Horký (Hajšman), 52. Bohanos (Horký), 60. Nardelli (Rousek). Rozhodčí: Held - Linhart, Lošťák. Vyloučení: 6:6. Využití: 1:3. V oslabení: 0:2. Diváci: 98. Střely na branku: 50:47. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:4, 4:4, 4:6.

Letocha - Dufek, Haman, Hladký, Jurnečka, Neusser, Padrnos, Petrla, Svoboda, Vágner, Zelinka - Hussein, Jarolím, Kůst, Lainka, Mazánková, Mudrych, Paulík

Huzlík - Cibulka, Dreljuš, Černý, Klement, Olšr - Bohanos, Döhner, Fedor, Hajšman, Hendrych, Horký, Kosina, Langer, Nardelli, Rousek