Mladší dorost zvládl koncovku utkání s rezervou Poruby

• neděle 22. října 2017

Opavští mladší dorostenci mají za sebou další utkání. Proti béčku Poruby domácí dlouho vedli, ve třetí třetině ale dokázal soupeř dvougólové manko zlikvidovat, a tak se začínalo prakticky nanovo. Koncovka přesto patřila Slezanu, který se v 49. minutě ujal vedení 5:4, které v posledních vteřinách pojistil na konečných 6:4. Hned třikrát se naši mladíci, kteří v soutěži zůstávají neporaženi, prosadili při hře v početní výhodě.

8. kolo, sobota 21. 10. 2017

6:4 (3:1, 1:2, 2:1)

HC RT Torax Poruba B

Branky a nahrávky Opavy: 4. Černý (Šimon), 6. Fišara, 19. Zelenka, 30. Haasová (Zelenka, Horný), 49. Fišara (Horný), 60. Tomsa (Horný). Vyloučení: 5:5. Využití: 3:0. Diváci: 41. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:2, 4:2, 4:4, 6:4.

Glabasnia (30. Zamazal) – Pomp, Adamczyk, Hartmann, Nádeníček, Lhotský, Fišara – Šimon, Haasová, Horný, Tomsa, Zelinka, Černý, Zelenka, Hon, Hradil