Mladší dorostenci neudrželi dvoubrankové vedení s Brnem

• neděle 07. února 2016

Mladší dorost má za sebou další utkání ve skupině o udržení. Slezan hostil Brno a v prostřední periodě si po gólech Hilšera a Kaduly vypracoval dvoubrankový náskok. Ten ale Opavští ještě před druhou přestávkou ztratili, ve třetí části navíc inkasovali potřetí. Jednogólové manko se domácím nepodařilo dohnat, hostující Karpíšek naopak v poslední minutě střetnutí potvrdil výhru hostů trefou na 4:2.

Nadstavba , neděle 7. 2. 2016

2:4 (0:0, 2:2, 0:2)

HCM Warrior Brno

Branky a nahrávky: 33. Hilšer (Peterek), 35. Kadula (Tůček) – 36. Mudrych (Veleba), 39. Mudrych (Karpíšek, Bernovský), 49. Veleba (Pigl), 60. Karpíšek. Rozhodčí: Libiger – Poruba, Gančarčík. Vyloučení: 5:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 91. Střely na branku: 19:45. Průběh utkání: 2:0, 2:4.

Hasala – Kunc, Thiel, Mar, Tůček – Hilšer, Pogatschaig, Hymlarová, Kadula, Morávek, Věntus, Peterek, Matuška

Richter – Vaněk, Chlubna, Daněk, Miloš, Veleba, Branžovský – Mudrych, Hrubeš, Dufek, Vlk, Karpíšek, Pigl, Bernovský, Geidl, Bocián