Mladší dorostenci se ani jednou neprosadili a podlehli tak Válečníkům

• neděle 16. listopadu 2014
  • Vojtěch Konečný

Po prohře v Olomouci čekal naše mladší dorostence zápas na domácí půdě, tentokrát se Slezané utkali s brněnskými Válečníky. Góly padaly pouze do opavské svatyně. V 16. minutě otevřel skóre zápasu Jedlička, na jehož branku navázal ve druhé periodě Chalupa. I ve třetí tercii se hosté prosadili, Mochera v tomto případě překonal Blaško, jenž tak zaznamenal druhý bod v utkání. Další klání odehrají mladší dorostenci v pondělí ve Vítkovicích.

16. kolo, sobota 15. 11. 2014

HCM Warrior Brno

Branky a nahrávky: 16. Jedlička, 39. Chalupa (Dufek, Blaško), 45. Blaško. Rozhodčí: R. Janda - L. Janda, Stanke. Vyloučení: 3:8, navíc Jedlička (WAB) 10 min. zásah do oblasti hlavy a krku. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 125. Střely na branku: 30:30. Průběh utkání: 0:3.

Mocher - Kroček, Mar, Kunc, Lelek, Tůček, Hadamczik - Pělucha, Hilšer, Frydrych, Hudečka, Hladoník, Věntus, Bitomský, Beránek, Vojtovič

Holík - Daněk, Miloš, Jurnečka, Pípa, Kuchař, Rafaj - Mudrych, Kunst, Blaško, Macháň, Jedlička, Růžička, Karpíšek, Chalupa, Dufek, Malý