Na nástup Olomouce junioři nedokázali odpovědět

• pátek 16. září 2005
  • Michal Berg

O p a v a - Ve druhém domácím zápase se hráčům nepovedl úsek okolo první přestávky. První útok Olomouce dokázal od 19. do 23. minuty vstřelit tři branky, na všech se podepsal Jakub Čuřík. Na to už hráči Slezanu nedokázali reagovat, góly Kociána a Chalupy na vyrovnání nestačili. Extraligový nováček si tak odvezl z Opavy cenné body.

4. kolo, čtvrtek 15. 9. 2005

2:3 (0:1, 2:2, 0:0)

HC Olomouc

Branky: 26. Chalupa (Wolf, Kocián), 34. Kocián (Chalupa) - 19. Čuřík (Rajnoha, Rak), 21. Rak (Čuřík), 23. Rak (Čuřík). Rozhodčí: Jeřábek - Hanzlík, Brada. Diváci: 100. Vyloučení: 7:6. Využití: 0:1. Střely na branku: 19:21.

Krejčí - Koloničný, Tichý, Plachký, Vrábel, Huska, Kokavec, Trefil - Weiss, Kříž, Tůma - Fuks, Kocián, Herman - Wolf, Kapsa, Chalupa - Jurdič, Kubík, Černý - Macíček.

Adamec - Bradáč, Janáček, Křesina, Ondrušek, Pavelec, Plch, Rajnoha - Bártek, Čuřík, Frais, Handl, Koutný, Luňák, Rajnoha, Rak, Tobiáš, Winkler, Šula.