O prohře Slezanu v Břeclavi rozhodla poslední dvacetiminutovka

• sobota 26. září 2015

Hokejisté Slezanu v Břeclavi sahali po bodech, nakonec se ovšem vrací s prázdnou. Klíčová byla poslední tercie, ve které domácí Lvi během dvou minut a dvanácti vteřin skóre otočili. O rozhodující branku se postaral Adam Svoboda, který zaskočil Šafránka svým nahozením. O branky opavského celku se postarala dvojice Tomáš Polok a Bohumil Herman. Prvně jmenovaný se v utkání prosadil dvakrát.

5. kolo, sobota 26. 9. 2015

HC Břeclav

4:3 (0:1, 2:2, 2:0)

Branky a nahrávky: 29. Vaculín (Zháňal), 32. Vaculín (Kozel, Zháňal), 55. Červenka (Vachutka, Miklík), 57. Svoboda – 9. Polok (Selingr, Tichý), 31. Polok (Vítek, Tuma), 37. Herman (Wolf). Rozhodčí: Obadal – Maťašovský, Čuňočka. Vyloučení: 5:10, navíc Herman 10 (Opava) 10 minut OT. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 175. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 4:3.

Šurý – Miklík, Zítka, Směřička, Dittrich, Svoboda A., Novák, Vlček – Červenka, Průdek, Vachutka, Flora, Tobola, Zháňal, Nováček, Medřický, Buhaj, Kozel, Vaculín, Lašák

Šafránek – Tichý, Tůma, Kysela, Mosler, Galvas, T. Černý – Selingr, Polok, Vítek – Kocián, Herman Wolf – Klapetek, L. Svoboda, Hon