O zápase rozhodly až samostatné nájezdy

• úterý 23. října 2007
  • Filip Lefenda, Vojtěch Volf

Opava - Na domácím ledě přivítali naši junioři celek Zlína. Již ze začátku to vypadalo na vyrovnaný boj, ani jeden tým se neujal vetšího tlaku a k vidění byl spíše boj o střední pásmo. Jak domácí tak i hosté ukázali, že umí hrát tvrdě a bojovnost obou týmů dovedla zápas až k samostatným nájezdům, kde Slezan ukázal, že si výhru opravdu zaslouží. Rozhodující nájezd proměnil Petr Chalupa a rozhodl tak o vítězství Slezanu 3:2.

25. kolo, úterý 23. 10. 2007

3:2sn (1:1, 0:1, 1:0 - 1:0)

Berani Zlín

Branky: 7. Tošenovjan (Blaga), 53. Wolf (Herman), rozhodující nájezd Chalupa - 8. Honejsek (Finsterle), 40. Brunec (Vlach, Goiš). Vyloučení: 5:6. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 90.

Trenčan - Vitásek, Kukla, Plachký, Gulda, Plánovský, Zacpálek, Koryčanský, Ševčík - Slanina, Tošenovjan, Herman, Šafár, Musiál, Koschatzký, Baďura, Grofek, Wolf, Chalupa, Blaga, Mlýnek.

Zavadil - Šenkeřík, Matula, Bořuta, Staněk, Musil, Bokroš, Šimurda, Horák - Finsterle, Matějka, Goiš, Jurík, Vlach, Honejsek, Puna, Okál, Křemeček, Čech, Brunec.

Reportáž není k dispozici.