Opava proti Orlové selhala střelecky

• čtvrtek 23. srpna 2007
  • Michal Berg

Skóre na straně Opavy nemuselo být po závěrečném hvizdu takto chudé - opavští střelci dokázali v dalším přípravném zápase zahodit i ty nejvyloženější šance. Petr Chalupa měl nejméně čtyři gólovky, samostatný nájezd neproměnili Weiss nebo Tejkl. Nebýt neuvěřitelného zahazování šancí a výborného výkonu brankáře Orlové Dobřanského, nemusel se z výhry ve vyrovnaném zápase radovat soupeř. V dresu Opavy se představili dva nový hráči - krnovský útočník Roman Tichý a syn bývalého hráče Opavy stejného jména Petr Tejkl, který se také postaral o jedinou branku Slezanu. Na straně hostí byl mimo jiné úspěšný exopavský Petr Fuks. Další přípravu hraje Slezan v neděli v polském Jasztrebie.

4. kolo, čtvrtek 23. 8. 2007

HC Orlová

Branky: 12. Tejkl (Chalupa) - 14. Suchý (Tomášek), 31. Machálek (Tomášek), 41. Fuks (Stránský, Kotásek). Vyloučení: 6:7, navíc Měch - Tlusczik 10 min. OT. Využití: 1:1. Diváci: 220.

Iláš - Plachký, Vrábel, Plánovský, Fišera, Kukol, Mičola, od 41. Trefil - Kovalovský, Polok, Kocián - Suchánek, Měch, Černý - Weiss, Tůma, Kříž - Tichý, Chalupa, Tejkl

Dobřanský - Bavlšík, Trubka, Machálek, Grimm, Matuška, Tlusczik - Galgonek, Studený, Bindač - Suchý, Tomášek, Kraft - Jaško, Stránský, Sztefek - Fuks, Kotásek.