Opavští dorostenci promrhali tříbrankové vedení

• čtvrtek 15. prosince 2005
  • Jaroslav Šindelář

O p a v a - Ani tři branky vstřelené v první třetině nestačily na body z domácího zápasu proti Ústí nad Labem. Týmu, který poprvé vyhrál v této sezóně právě se Slezanem, se po dvou třetinách moc šancí nedávalo. Pak ale po hrubých chybách v opavské obraně dokázal dvakrát vyrovnat a 18 vteřin před koncem strhl vítězství na svou stranu. Slezané, za které vsítil dva góly Petr Řezač, prohráli po páté v řadě.

30. kolo, sobota 10. 12. 2005

4:5 (3:0, 0:1, 1:4)

HC Slovan Ústí nad Labem

Branky: 12. Řezač (Gulda), 13. Blaga (Mlýnek), 20. Herman (Řezač, Halasz), 47. Řezač (Herman) - 30. Ivanov (Šrámek, Řídel), 44. Místecký (Jarkovský), 47. Hanzl (Šrámek, Ivanov), 57. Karel (Místecký), 60. Hanzl (Šimanovský). Rozhodčí: Volf - Novotný, Šimčík. Vyloučení: 7:7. Využití: 1:0. Diváci: 72. Střely na branku: 28:29.

Kučera - Mrkva, Plánovský, Gulda, Dohnal, Kukla, Michálek - Herman, Jakub, Kotala - Halasz, Szewczyk, Mlýnek - Gebauer, Blaga, Řezáč.

Dědek - Husák, Šimanovský, Šimon, Kočí, Šulc, Brož - Ivanov, Hanzl, Šrámek - Karel, Řídel, Rubeš - Jirkovský, Jarkovský, Místecký.