41. kolo, pátek 30. 1. 2009

Berani Zlín

Branky a nahrávky: 1. Blaga (Džemla, Mlýnek), 33. Herman (Vitásek), 35. Božilov, 42. Mlýnek (Džemla, Blaga), 48. Koschatský (Vítek, Čavrk), 54. Planovský (Blaga) - 29. Šoula, 48. Klhůfek (Čech), 51. Šenkeřík (Herman J, Klhůfek)

Trenčan - Žídek, Kysela, Vitásek, Gulda, Plánovský, Martínek - Dohnal, Kukla, Blaga, Čavrk, B.Herman, Vítek, Koschatský, Badura, Mach, Božilov, Džemla, Mlýnek.

Zavadil - Matula, Matějíček, Šenkeřík, Řezníček, Musil, Chcholáček, Bokroš - Horák, Okénka, Puna, Šlahař, Klhůrek, Goiš, Finsterle, Šoula, Holík, Vodný, J.Herman J, Čech, Křemeček.

není k dispozici

Petr Beránek (HC Slezan Opava): Dnešní zápas hodnotím jako nejlepší. První třetina byla napínavá, rozhodovalo se kdo da první branku. Ale bohužel to byli hosté a my jsme si snažili hned otočit a povedlo se nám to. Jinak když už budem hrat takové zápasy doma, když budem vyhrávat, tak se do toho play-off určitě dostaneme. Je to pro nas sen.

Gajdošík Josef (RI Okna Zlín): Dnešní zapás hodnotím velmi jako špatný. Sice jsme dali první branku ale hosté nás předehráli vysoko. Zbytečně jsme faulovali.