Opavští mladíci udolali na domácím kluzišti po nájezdech Porubu

• neděle 21. září 2014

Mladší dorostenci dokázali odčinit vysokou porážku ve Zlíně. V rámci pátého kola hostili na domácím ledě porubský RT TORAX. Hosté šli sice do vedení po brance v početní výhodě, jenže pak otěže utkání převzali domácí borci, kteří se zásluhou Blechy, Kvasnicy a Frydrycha, dostali do tříbrankové vedení. Prvně jmenovaný se prosadil hned dvakrát. Vše vypadalo na poklidný průběh, jenže Poruba mezi padesátou a padesátou sedmou minutou stav srovnala. Jelikož ani prodloužení nerozhodlo o vítězi, přišly na řadu samostatné nájezdy. V nich se prosadil pouze opavský Kvasnica, který tak zajistil Slezanu dva body.

5. kolo, sobota 20. 9. 2014

5:4sn (4:1, 0:0, 0:3)

HC RT TORAX Poruba

Branky a nahrávky: 8. Blecha (Frydrych), 10. Frydrych (Kvasnica), 18. Kvasnica (Adamczyk, Vojtovič), 19. Blecha (Frydrych, Hladoník) 65. rozhodující nájezd Kvasnica – 7. Dobeš (Balcárek, Střondala), 50. Střondala (Žídek, Balcárek), 54. Žídek (Voznička), 57. Klíma (Střondala, Dobeš). Rozhodčí: Jeřábek J. – Kroček, Lasák. Vyloučení: 7:3. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 102. Střely na branku: 25:35. Průběh utkání: 0:1, 4:1, 4:4, 5:4.

Mocher – Kroček, Mar, Lelek, Tůček, Thiel, Hadamczik – Pělucha, Blecha, Frydrych, Hudečka, Hladoník, Kvasnica, Adamczyk, Bitomský, Beránek, Vojtovič

Remiáš – Balcárek, Kotouček, Kroček, Glumbík, Dobeš, Pliska – Voznička, Žídek, Havránek, Střondala, Takáč, Klíma, Mrva, Plachý, Bochnak