Opavští na Valašsku neproměnili šance a prohráli

• čtvrtek 01. září 2016
  • Redakce

Opavští hokejisté za sebou mají další přípravné utkání. Tentokrát se představili na ledě Valašského Meziříčí, kde nejprve prohrávali o dvě branky. Ve třetí části vstřelil kontaktní gól Chalupa, jenže v závěru utkání přidali Bobři další dva zásahy a zvítězili v poměru 4:1.

přát., čtvrtek 1. 9. 2016

HC Bobři Valašské Meziříčí

4:1 (1:0, 0:0, 3:1)

Branky a nahrávky: 13. Fojtík (Dvořák), 41. Fojtík (Nedbálek), 56. Studený (Mikel), 60. Dvořák – 51. Chalupa (Tuma, Vítek). Vyloučení: 8:8, navíc Vydra (Val. Meziříčí) 5 minut a do konce utkání a Holík (Opava) 5 minut a do konce utkání. Využití: 3:0. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 4:1.

Čáp – Nedbálek, Žabčík, Štědrý, Vydra, Báchor, Mikel, Pernický – Fojtík, Dvořák, Kývala, Brunec, Studený, Baroš, Pořický, Podešva, Martiník, Kuchařík, Ondráček.

Wanecki – Holík, Vrabel, T. Černý, Tůma, Mosler, Šindelář, Slavík – Vítek, Chalupa, Selingr – Svoboda, L. Černý, Rousek – Trčka, Štindl, Beneš.

Pavel Hulva (trenér HK Opava): „Byl to docela dost vyhrocený zápas, i když šlo o přípravu. Takhle se ale na Valašsku holt hraje. Při hře pět na pět jsme byli lepší, domácí však proměňovali přesilovky. My se v nich musíme zlepšit. Kádr budeme ještě zužovat o jednoho, dva hráče.“