Opavští venku nestačili na Uničov

• středa 03. února 2010
  • Jan Šimek

Hokejisté Slezanu zavítali v dnešním utkání 35. kola na led Uničova, který se před zápasem nacházel o dvě příčky za Opavou. Kdo by ale čekal vyrovnané utkání, ten se musel mýlit, domácí totiž vedli již od první třetiny a na vyrovnávající branku Opavy z 21. minuty odpověděli hned čtyřmi góly, se kterými už nemohl Slezan nic udělat. Světelná tabule tak po zápase ukazovala stav 5:1. Opavští hráči si vylámali zuby v pořadí už na druhém soupeři v řadě a šanci na reparát dostanou v neděli 7.2. s Prostějovem.

35. kolo, středa 3. 2. 2010

HC Uničov

5:1 (1:0, 2:1, 2:0)

Branky a nahrávky: 20. Přikryl, 31. Diviš (Handl, Drábek), 38. Drábek (Heča), 50. Handl (Drábek), 60. Handl (Drábek) - 21. Měch (Černý, Grofek). Vyloučení: 6:5, Heča (UNI) a Polok 5 min. + OT (OPA). Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 5:1.

Koloušek - Heča, Hodulák, Diviš,Drábek, Handl, Molota, Jambor, Přikryl, Frieb, Sedlář, Skoumal, Šnejdar, Jeřábek, Anděl, Červeta, Provaz, Šenk.

Iláš - Kukol, Vitásek, Kysela, Koloničný, Žídek, Měkýš - Grofek, Měch, Černý, Polok, Kocián, Pavelek, Suchánek, Tůma, Chalupa (33. Kovalovský).