Po dvou prohrách konečně vítězství, Slezan veze tři body z Valmezu

Zápas29.1.2014 | Redakce
Opavský Slezan po dvou porážkách v řadě zvítězil. Stalo se tak na ledě posledního Valašského Meziříčí. Slezané šli do vedení dvěma slepenými góly v první třetině. Ve druhém dějství přidala Opava další tři branky, a i když domácí nakonec snížili, na dostřel Slezanům se nedostali a prohráli v poměru 2:5.
37.kolo, středa 29.1.2014
Branky a nahrávky: 34. D. Varga (Novosad), 44. Kubáč (Novosad, Škutchan) – 15. Kysela (Černý, Galvas), 16. Tichý (Svoboda), 32. Galvas (Měch, Černý), 33. Vítek (Svoboda), 38. Wolf (Galvas).. Rozhodčí: Czubaj - Bojda, Mikler. Vyloučení: 6:5 navíc Randýsek 10 min. OT (ZHK). Využití: 0:3. V oslabení: 0:0. Diváci: 152. Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:5, 2:5.
HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák – Heča, Hartmann, Kvapil, Zábojník, Matušenko, Tomiga – Kubáč, Škutchan, Novosad – Mar. Varga, Mir. Varga, D. Varga – Pavlas, Martiník, Kundera – Randýsek
HC Slezan Opava: Šafránek – Kysela, Galvas, Tichý, Kukol, Mosler, Vrabel – Černý, Měch, Wolf – Svoboda, Polok, Vítek – Baďura, Chalupa, Kocián.

Josef Doboš (trenér HC Slezan Opava):

Kluci hráli perfektně, od začátku velmi dobře bruslili a dostávali se do řady šancí. Bylo důležité, že některé z nich se nám podařilo proměnit. Měli jsme velkou vůli po vítězství, a tak jsem rád, že se nám podařilo zvítězit. Věřím, že nám tato výhra pomůže do dalších zápasů.