Po výhře nad Porubou přišla porážka, mladší dorostenci nestačili na Válečníky

• neděle 14. prosince 2014

Mladší dorostenci se včera utkali s týmem Warrior Brno. V první třetině byli aktivnější mladí Slezané, ti ovšem nedokázali využít dvě početní výhody a do kabin se tak odcházelo za nerozhodného stavu 0:0. Zatímco Opava své přesilovky nevyužila, Brňané přetavili v gól hned tu první, Mochera překonal Ondřej Dufek. Klid na hokejky dodal svým spoluhráčům ve 44. minutě obránce Vojtěch Daněk, jenž svou brankou uzavřel brankový účet tohoto duelu.

23. kolo, sobota 13. 12. 2014

0:2 (0:0, 0:1, 0:1)

HCM Warrior Brno

Branky a nahrávky: 38. Dufek (Růžička, Jurnečka), 44. Daněk (Macháň, Mudrych). Rozhodčí: Janda - Binar, Lasák. Vyloučení: 2:6. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 125. Střely na branku: 33:34. Průběh utkání: 0:2.

Mocher - Mar, Kunc, Lelek, Hadamczik - Pělucha, Hilšer, Frydrych, Hudečka, Hladoník, Kvasnica, Věntus, Beránek, Vojtovič

Holík - Máca, Daněk, Jurnečka, Pípa, Rafaj, Miloš - Mudrych, Kunst, Macháň, Jedlička, Růžička, Karpíšek, Chalupa, Dufek, Malý