SDO: Nad síly Slezanu byly i Pardubice

• úterý 19. ledna 2016

K překvapení nedošlo. Naši starší dorostenci v Pardubicích na body nedosáhli, navíc si odvezli devítibrankový debakl. První třetina však byla poměrně vyrovnaná, vždyť Slezan dvakrát vedl. Ovšem domácím vyšla skvěle dvacátá minuta, kdy během dvaačtyřiceti vteřin vsítili dvě branky. Od druhé periody už veškerou iniciativu převzalo právě Dynamo, které zápas kontrolovalo a dovedlo jej do vítězného konce. o góly Opavy se postarali Langer, Skalka a Řečinský.

Nadstavba, úterý 19. 1. 2016

HC Dynamo Pardubice

9:3 (3:2, 2:0, 4:1)

Branky a nahrávky: 12. Machala (Machač), 20. Matýs (Machač, Machala), 20. Leder (Martínek, Roubal), 23. Štefka (Bucek, Petrus), 29. Kubišta (Leder), 41. Machač (Matýs), 48. Mert (TS), 49. Bucek (Štefka), 59. Matýs (Machač, Machala) – 5. Langer (Blecha), 15. Skalka, 44. Řečinský (Hladoník). Rozhodčí: Barek – Řezníček, Škorpil. Vyloučení: 4:8. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 50. Střely na branku: 43:17. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 6:2, 6:3, 9:3.

Jánský – Trejbal, Žouželka, A. Leder, Mert, Boček, V. Leder – Machala, Matýs, Machač – Martínek, Roubal, Kubišta – Bucek, Petrus, Štefka.

Lamla – Kunc, Kupka, Lelek – Adamczyk, Bitomský, Blecha, Döhner, Hilšer, Hladoník, Langer, Pělucha, Řečinský, Skalka, Věntus