SDO: Paráda! Opavané vezou z Vítkovic dva body!

• pátek 13. listopadu 2015

Starší dorostenci opavského Slezanu dokázali úspěšně navázat na domácí výhru s Porubou a vezou z Vítkovic cenné dva body! Úvodní branku utkání viděli diváci až osm vteřin před koncem první periody, postaral se o ni domácí Blaško. Slezan srovnal krok v třiadvacáté minutě, to se v přesilovce 5 na 3 prosadil Štěpánek. Další přesný zásah byl k vidění v devětačtyřicáté minutě, neboť ve vlastním oslabení dostal kotouč za záda Lamly Raška. Ovšem i na tento gól Opava nalezla odpověď, konkrétně Fedor. Jelikož o vítězi nerozhodly následující minuty a ani prodloužení, přišly na řadu nájezdy. V těch vystřelil výhru opavskému celku obránce Radim Štěpánek!

19. kolo, pátek 13. 11. 2015

HC Vítkovice

2:3sn (1:0, 0:1, 1:1 - 0:0)

Branky a nahrávky: 20. Blaško (Tauwinkl, Baláž), 49. Raška (Toman) – 23. Štěpánek (Fedor), 51. Fedor (Řečinský, Štěpánek), rozh. náj. Štěpánek. Rozhodčí: Mikula - Hlavatý, Ganger. Vyloučení: 3:7. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 120. Střely na branku: 38:27. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 2:3.

Daňa – Kaláb, Veřmiřovský, Ficek, Slíž, Stareček, Kučera, Malík Z., Bartek – Gřesík, Tauwinkl, Bernát, Maxner, Šala, Balíž, Richtár, Blaško, Franz, Kosina, Raška, Toman

Lamla – Kupka, Štěpánek, Lelek, Kunc, Cibulka – Fedor, Pělucha, Blecha, Langer, Hladoník, Timko, Döhner, Skalka, Řečinský, Konečný, Adamczyk, Bitomský