Slezan podlehl Vítkovicím 4:2

• pátek 20. února 2009
  • Vojtěch Volf

45. kolo extraligy dorostu se odehrálo na ledě týmu HC Vítkovice Steel. I přes velice vyrovnanou první třetinu, která nepřinesla žádný gól se nakonec z vítězství 4:2 radovalo domácí mužstvo a to hlavně díky druhé třetině, ve které Vítkovice dokázaly ve velmi krátké době dvakrát skórovat. Opava sice díky Beránkovi snížila, ale třetí třetina patřila opět domácím, kteří přidali další dva rychlé góly a opavský Mikuda v závěru jen kosmeticky upravil stav utkání na konečných 4:2.

45. kolo, pátek 20. 2. 2009

HC Vítkovice

4:2 (0:0, 2:1, 2:1)

Branky: 23. Stránský (Žvátora, Mareček), 27. Mareček (Matuštík), 42. Pastor (Matuštík), 45. Řehák (Stránský, Walker) - 35. Beránek (Roupec), 50. Mikuda (Stloukal, Trčka). Vyloučení: 8:9 navíc Matušík(Vit) a Žvátora(Vit) 10min za nesportovní chování, Pastor(Vit) 5+Do konce utkání. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0.