Starší dorostenci stále čekají na první body, tentokrát nestačili na Vsetín

Zápas19.9.2015 | Vojtěch Konečný
Po prohře ve Vítkovicích čekal naše starší dorostence zápas na domácím kluzišti, soupeřem byl Vsetín. Klíčová byla pro vývoj utkání především třetí dvacetiminutovka, ve které Valaši vstřelili celkem čtyři góly. Skvělým výkonem se v tomto střetnutí prezentoval hostující David Kovář, jenž zaznamenal hattrick a jednu asistenci. O branky domácího celku se postarali Marcel Fedor a Jaroslav Adolf.
6.kolo, sobota 19.9.2015
Branky a nahrávky: 20. Fedor (Blecha), 39. Adolf (Langer) – 11. Krůžela (Koňařík), 37. Koňařík (Kužela), 40. Kovář (Půček), 46. Koňařík (Humplík, Vilém), 47. Kovář, 48. Kovář (Weintritt), 58. Weintritt (Kovář, Půček). Rozhodčí: Klapetek, Hanzlík - Rožánek, Michal. Vyloučení: 4:2, navíc Cibulka 10 min. (zásah do oblasti hlavy a krku). Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 112. Střely na branku: 19:52. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:7.
HC Slezan Opava: Huzlík – Kupka, Kunc, Lelek, Cibulka, Petrla – Fedor, Pěchula, Blecha, Langer, Hladoník, Timko, Döhner, Adolf, Konečný, E. Adamczyk, Bitomský
VHK ROBE Vsetín: Sachr – Mikulenčák, Pařízek, Krůžela, Nadymáček, J. Weintritt ml., Kollár, Kašpar, Augustin – Půček, Koňařík, Matiaško, Hrňa, M. Weintritt, Čechmánek, Sušeň, Humplík, Kovář, Vilém, Najvar