Účast v play - off definitivně zajištěna

• středa 09. února 2011
  • Jan Šimek

Hokejisté opavského Slezanu si dnes v Břeclavi poradili s tamním týmem Lvů, jenž po jednoznačném průběhu utkání porazili 5:1. Opava položila základ svému vítězství již v první třetině, kterou vyhrála 2:0. Domácí sice v prostředním dějství snížili na 1:2, nicméně Glabazňův tým jim vyrovnat nedovolil a přidal další tři branky. Slezané tak získali potřebné tři body, které jim zaručují účast v play - off. Ve vyřazovacích bojích se Opavští střetnou s vítězem základní části - Šumperkem.

39. kolo, středa 9. 2. 2011

HC Břeclav

1:5 (0:2,1:1, 0:2)

Branky a nahrávky: 35. Nedvěd (Balát) - 6. Kocian (Černý, Pavelek), 15. Černý (Kocian), 38. Bednárek (Grofek), 44. Černý (Pavelek), 51. Pavelek (Grofek, Měch) Rozhodčí: Čech - Lukš, Musil. Vyloučení: 5:9 navíc Nedvěd (BRE) a Tichý, Bednárek (oba OPA) 10 minut. Využití: 1:1. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:5.

Chvátal - Dora, Vozdecký, Špaček, Škápik, Nedvěd, Novák - Bolfík, Rákoczy, Bartoš C., Balát, Zháňal, Papp, Kuriál, Nekoranec, Konečný L., Vlašic

Trenčan – Faksa, Tichý, Bednárek, Pavelek, Spusta, Tůma – Grofek, Měch, Herman – Černý, Mlýnek, Kocian – Suchánek, Polok, Chalupa – od 46. Kříž, Weiss