V Třebíči to juniorům nevyšlo

Zápas22.10.2011 | Filip Lefenda
Juniorské mužstvo Slezanu Opava zajíždělo k souboji tabulkových sousedů na led Třebíče. O osudu utkání rozhodla hlavně prostřední část, kterou ovládli domácí poměrem 3:0. V poslední dvacetiminutovce padly už jen po jedné brance na obou stranách a utkání tak skončilo 4:1. Jediný střelecký úspěch našeho mančaftu zaznamenal Pavel Baďura.
11.kolo, pátek 21.10.2011
Branky a nahrávky: 28. Šulc (Peroutka, Vlašín), 29. Musil (Pálka), 36. Paták (Šulc), 51. Paták (Vlašín) - 44. Baďura (Džemla). Rozhodčí: Čech - Lukš, Skopal. Vyloučení: 8:5, navíc Baďura (OPA) 2 x 10 minut plus trest do konce utkání. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 64. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1.
SK Horácká Slavia Třebíč: Máj - Peroutka, Belatka, Krejčí, Pálka, Vyhnalík, Kotrba - Paták, Vlašín, Šulc, Musil, Kovalský, Vondráček, Stromecký, Outulný, Weiss
HC Slezan Opava: Kober - Bendík, Trčka, Březina, Jelen, Koschatský, Havlíček, Olbrecht, Baďura, Gulda, Džemla, Závodník, Optika, Lichý, Chvěja

Petr Beránek (trenér, HC Slezan Opava):
Přijeli jsme do Třebíče s tím, že chceme vyhrát. Kluci vesměs plnili úkoly, které jsme si stanovili před zápasem. První třetinu zvládli dobře, třetí třetinu taky, to bylo vidět. Jenže ve druhé třetině jsme dělali chyby, první útočná řada dostala dvě branky, což by neměla. Skládá se s kluků, kteří již normálně startují v kategorii mužů a takové hrubé chyby by dělat neměli. Soupeři gratuluji k vítězství. My jsme dnes hráli na doraz, ale nic z toho. Bohužel, takový je hokej.