V Uničově Slezan remizoval

• pátek 07. září 2007
  • Michal Berg

V posledním přípravném zápase dokázal Slezan remizovat na ledě dalšího nováčka 2.ligy Uničova 4:4. Opava se brankou Suchánka dostala do vedení, domácí ale ve druhé části třemi brankami průběh zápasu otočili. V poslední třetině se za Opavu trefili Hegegy a Kovalovský, čímž bylo srovnáno. Domácí Heča se pak trefil v přesilovce, Radek Tůma ale dokázal v 52. minutě srovnat na konečných 4:4. Poprvé se v opavské sestavě objevili obránci Alexandr Hegegy a Ondřej Podešva. Bývalý juniorský reprezentant Hegegy v loňské sezóně působil kromě svého mateřského Třince také v Havířově, Jihlavě a Novém Jičíně, Podešva nastupoval za Prostějov.

7. kolo, pátek 7. 9. 2007

HC Uničov

4:4 (0:1, 3:0, 1:3)

Branky: 21. Komínek (Drdla), 30. Patsch (Jurča), 33. Drdla (Halouzka), 50. Heča - 2. Suchánek (Mičola), 45. Hegegy (Měch), 46. Kovalovský (Polok), 52. Tůma (Měch).

Iláš - Kukol, Mičola, Fišera, Vrábel, Hegegy, Podešva - Kocián, Polok, Kovalovský - Suchánek, Měch, Tůma - Černý, Kříž, Weiss - Tichý, Tejkl.