Výhru z Brna se protí Zlínu potvrdit nepodařilo

• neděle 11. září 2005
  • Michal Berg

O p a v a - Smolný byl pro juniory Slezanu první domácí zápas. Přestože dokázali svéo soupeře přestřílet a hned osmkrát měli výhodu přesilové hry, na více než jednu branku Karla Kapsy z první třetiny to nestačilo. Za hostky rozhodl o výsledku ve 35. minutě Pavel Bahula, který překonal Zdeňka Krejčího. Další zápas čeká opavské juniory v pondělí v Třinci, doma se představí ve čtvrtek proti Olomouci.

2. kolo, sobota 10. 9. 2005

1:2 (1:1, 0:1, 0:0)

Berani Zlín

Branky: 18. Kapsa (Koloničný, Kocián) - 12. Piluša (Klabačka), 32. Bahula (Korčák). Vyloučení: 5:8. Využití: 1:0. Diváci: 70. Střely na branku: 28:21.

Krejčí - Balcar, Koloničný, Plachký, Vrábel, Huska, Kokavec - Weiss, Kříž, Tůma - Fuks, Kocián, Herman - Wolf, Kapsa, Chalupa

Sedlář - Bahula, Černý, Dvořák, Přikryl, Kočica, Záhorovský - Klabačka, Piluša, Mikšovský - Staša, Stuchlík, Vaněk - Brunec, Bula, Korčák - Ondráček, Suk, Vartovník.