Opavská brusle

Opavská brusle 2018 – štafeta na klasických bruslích

„Nejde o čas, jde o účast“

Akce se koná pod záštitou 1. náměstka primátora města Opavy Ing. Martina Vítečka ve středu 28. 3. 2018 na zimním stadionu v Opavě.

Ranní blok 8:00 – 13:00

8:00 – zahájení akce (Martin Víteček – 1. náměstek primátora města Opavy)

8:00 – 9:30 Základní školy

9:30 – 11:30 Mateřské školy

11:30 – 13:00 Základní školy, střední školy

13:00 – 14:00 Příprava ledu na odpolední blok

Odpolední blok 14:00 – 20:00

• Všichni, kdo mají rádi bruslení a hokej
  • Členové hokejového klubu
  • Rodiče a přátelé hráčů
  • Fanoušci bruslení
  • Partneři klubu
  • Podporovatelé klubu
  • Vynikající bruslaři
  • Dobří bruslaři
  • Průměrní bruslaři
  • Horší bruslaři
  • Špatní bruslaři
  • Pan Tobolka

Vstup na zimní stadion bude umožněn hlavním vchodem. Přístup k ledové ploše bude z levé strany. U ledové plochy budou lavičky, kde se budete moci přezout do bruslí. Úkolem každého účastníka bude obkroužit na ledové ploše 1 kolo, vymezené hokejovými brankami. Převzetí i předání štafetového kolíku v podobě malé hokejky proběhne v poklidu na červené čáře.

Každý účastník obdrží pamětní medaili. Akce je součástí letošních oslav 110 let od založení opavského hokejového klubu a je určena všem příznivcům bruslení.

Držitelé medailí budou mít dne 1. 4. 2018 na veřejné bruslení vstup zdarma a chystáme pro ně i další zvýhodnění v letošním roce.