„V Opavě s největší pravděpodobností už nebudu pokračovat,“ říká gólman David Iláš

Rozhovor5.6.2011 | Daniel Bartonec
Po odchodu Adama Trenčana na Slovensko přichází Opava s velkou pravděpodobností i o svou brankářskou jedničku. David Iláš své další působení u Slezanu již nevidí moc reálně. Momentálně trénuje v kádru Orlové a uvidí, kam jeho další kroky nakonec povedou. "Z Opavy se mi doposud vůbec nikdo neozval," vysvětluje Iláš.
Mužský kádr se již připravuje pod vedením nového kouče Piskoře na nadcházející ročník druhé hokejové ligy. Dva stabilní gólmani z loňského kádru však do přípravy nenaskočili. Adam Trenčan zamířil na Slovensko, David Iláš začal přípravu v kádru Orlové. "Nikdo se mi z Opavy neozval. Naopak kouč Orlové mi nabídl, abych přípravu začal u nich," konstatuje Iláš.

Smlouvu sice ještě nemá nikde uzavřenou, ale podle vlastních slov by rád pokračoval právě v Orlové. "Mám to přece jen blíž od domova. Navíc tam jezdí víc kluků z Ostravy, tak tam jezdíme spolu. Z Opavy jsem jezdil sám, bylo to hodně únavné. Navíc v tuto dobu jsem byl loni už domluvený s Karlem Suchánkem. Letos však neproběhl ani jeden telefonát," uzavírá krátké povídání loňská opavská brankářská jednička.


Aktuálně na webu