• středa 30. prosince 2015
  • Lukáš Jasoněk

Slezan se na závěr roku pokusí vyloupit Moravské Budějovice

Opavští hokejisté po Vánočních svátcích vyhlížejí poslední zápas letošního kalendářního roku. K němu svěřenci trenérů Musiala a Suchánka den před Silvestrem vycestují na led Moravských Budějovic, které po přeřazení ze Západní skupiny do Východní patří k jejím průměrným celkům. Zápas na Vysočině začíná v 18 hodin.

Moravské Budějovice se pohybují uprostřed tabulky, se sedmačtyřiceti body aktuálně okupují šestou pozici. Nejdelší vítězná série mužstva z Vysočiny trvala pět zápasů, svěřenci trenéra Jiřího Recha ji odstartovali v závěru listopadu na ledě Poruby. Hokejistům Moravských Budějovic výsledkově nevyšly poslední dva duely, které se odehrály těsně před Vánoci. Vítěznou šňůru žluto-černých zastavil Nový Jičín, který svého tabulkového souseda přestřílel 7:5. Dva dny nato Vosy odletěly k dalšímu venkovnímu utkání, jejich soupeřem byl Hodonín. Po dvou předchozích vzájemných úspěších Budějovice na jihomoravský celek tentokrát nestačily, podlehly mu 3:6.

Sestavy obou celků v posledním odehraném kole:

HC Moravské Budějovice 2005: Šťastný – Sobotka, Pelikán, Sechovec, Randa, Peroutka, Šťáva, Fejt – Matějka, Juráň, Havel, Pěška, Mikeš, Paták, Rytnauer, Lander, Horký, Lupač.

HC Slezan Opava: Šafránek – Tichý, Tůma, Galvas, T. Černý, Mosler, Vrabel – Baďura, Chalupa, Wolf – Svoboda, Polok, Vítek – Rousek, L. Černý, Herman – Beneš.

Na oficiální internetové stránky našeho soupeře se můžete podívat zde.

Středeční zápas můžete sledovat také prostřednictvím textového on-line přenosu

Delegace rozhodčích

Radim Slavka – Drahomír Vožda, Michal Zedník