• úterý 11. prosince 2018
  • Klub

Prodej zlevněných permanentek zahájen! Dopřejte si parádní hokejový dárek

Že ještě nemáte na zápasy opavských hokejistů svou permanentku? Teď máte jedinečnou šanci ji ještě získat – navíc za poloviční cenu! Neváhejte a nadělte sobě nebo svým blízkým skvělý předvánoční dárek. Zlevněné permanentky pro probíhající sezonu 2018/2019 můžete zakoupit na pokladně HK Opava od 12. prosince 2018.

HK Opava čeká v základní části 2. ligy - skupiny Východ ještě celých osm duelů na domácí půdě. Fanoušci, kteří zápasy pravidelně navštěvují a ještě nemají permanentku, by tak měli využít parádní předvánoční akci.

Permanentky jsou nově v prodeji za poloviční cenu. Kupte sobě, nebo svým blízkým skvělý dárek. Zlevněné permanentky jsou v prodeji od 12. 12. 2018 na pokladně HK Opava. Akci si nenechte ujít, budete moci být v hledišti při každém mači našich hokejistů a navíc za výbornou cenu.