Ženy si doma otevřely střelnici

Ženský hokej3.2.2020 | Tomáš Chalupa
Doslova střelnici si ženy Slezanu otevřely v domácím duelu s Cherokees. Svým soupeřkám nasázely potupnou desítku a do tabulky si připisují tři body.

HK Opava – HC Cherokees 10:1 (1:0, 3:0, 6:1)

Branky a nahrávky: 5. Šoltysová (Pěluchová, Lesníková), 26. Svobodová (Kubánková), 31. Samohýlová (Krpcová, Horová), 35. Samohýlová (Krpcová), 43. Horová (Krpcová), 43. Svobodová (Sládečková), 47. Svobodová (Sládečková), 50. Kubánková (Šoltysová), 54. Samohýlová (Krpcová), 57. Svobodová – 59. Vallová.

Vyloučení: 2:3.

Opava: Mrňková – Šoltysová, Repperová, Pěluchová, Sládečková, Gilíková – Samohýlová, Krpcová, Horová, Svobodová, Kubánková, Lesníková, Maxnerová, Barvínková, Vlašánková. Trenér: Martin Repper, asistent Petr Peš.

Martin Repper (trenér Opavy): „V předposledním zápase doma jsme hostili poslední tým tabulky, ale tento tým potrápil minulý týden lídra skupiny a dokázal uhrát remízu. Před utkáním jsem holky nabádal, že nás nemusí čekat nic lehkého a v první třetině byl náš hokej trochu ospalý, nechodili jsme si pro puky a také bylo velice málo střelby a toho docela využíval soupeř, který měl pár šancí, ale do vedení jsme šli my. V kabině po první třetině bylo potřeba upozornit na některé detaily a hned to bylo ve druhé třetině na ledě vidět, kdy jsme se tlačili před gólmana a začali jsme soupeře přetlačovat a začaly padat góly. Do třetí části už holky hrály to, co jsme si řekli, a soupeře k ničemu nepustily. Jediný gól, který jsme dostali, asi padl po přerušení hry, tak je možná škoda, že gólmanka neuhrála čisté konto.“

Další utkání hrajeme za 14 dní ve Vsetíně.


Aktuálně na webu