Sezóna je u konce, děkujeme Vám za podporu!

Klub14.3.2020 | Tomáš Chalupa
Konec! Ve čtvrtek dopoledne zasedl kvůli krizové situaci ohledně šíření koronaviru výkonný výbor ČSLH, který rozhodl, že se letošní ročník 2. ligy nedokončí. Kromě ní budou ukončeny i všechny další soutěže. Do Tipsport extraligy automaticky postupuje vítěz základní části - ČEZ Motor České Budějovice. Všem fanouškům i rodičům děkujeme za respektování a pochopení tohoto rozhodnutí i za podporu a přízeň v této sezoně.

Ve čtvrtek tak proto rozhodl o osudu 2. nejvyšší soutěže výkonný výbor ČSLH, který zbytek zápasů zrušil. Zároveň rozhodl o tom, že extraligu si v příští sezoně zahraje vítěz základní části - ČEZ Motor České Budějovice. S vyhlášením krizové situace došlo i k ukončení letošní Tipsport extraligy.

“Všichni jsme se na play-off těšili a mrzí nás, že se ruší. Nařízení ale plně respektujeme. Tuto variantu jsme podpořili i na středeční schůzi zástupců klubů.“ řekl jednatel Hokejového klubu Opava s.r.o. René Holuša.

„Stejně tak se nedohrají ani mládežnická utkání. Mrzí nás i ukončení sezony mládeže. Vzhledem k novým opatřením ze strany klubu je ukončen provoz ledové plochy. Od pátku 13. 3. 2020 bude pro veřejnost uzavřen celý zimní stadion," dodal Holuša.

Klub by závěrem rád poděkoval všem fanouškům a partnerům za podporu a přízeň v uplynulé sezoně.

Buďte na sebe opatrní a snad se všichni ve zdraví a pohodě sejdeme na startu dalšího ročníku 2. ligy.


Aktuálně na webu