Čtvrťáci vybojovali stříbro

4. Třída A11.4.2018 | Redakce
Ve dnech 7. a 8. dubna se na zimním stadionu v Novém Jičíně uskutečnil mezinárodní turnaj dětí ročníku 2008. Akce se zúčastnili i naši borci, kteří skončili druzí a získali tak stříbrné medaile.

Opavští se turnaje zúčastnili ve složení: Židek J., Suchánek L., Suchánek V., Suchánek J., Glos V., Pančura M., Weiss M., Polášek O., Černý D., Benš A., Ciminga O., Vizauer A., Dudek M., Římský S., Harasim M., Kremer M., Skřeček S.

Po perfektně zvládnutí základní skupině, v níž Slezané pětkrát vyhráli a jednou remizovali, postoupili kluci do finále. V tom se střetli se slovenským Martinem. Souboj byl velice vyrovnaný, vyrovnání se Slezan v závěru bohužel nedočkal a prohrál 1:2.

Definitivní teču za letošní sezónou udělal nadšený trenér Marek Harazim. "Chtěl bych poděkovat klukům za jejich obětavost a bojovnost, která je zdobila v zápasech. Skvěle si navykli a zvládli hru na celém kluzišti, což bylo naším letošním cílem. Byl to parádní turnaj, kde šestým hráčem na ledě byli rodiče. Ti svými hlasivkami tlačili kluky k výhře," liboval si zkušený kouč.

Rodiče i děti by tímto způsobem chtěli poděkovat za celoroční vedení a přístup k dětem, a to trenérům M. Harazimovi, K. Suchánkovi, J. Římskému a vedoucímu týmu M. Kremerovi.


Aktuálně na webu