• pátek 11. listopadu 2016
  • Soňa Molatová | FOTO: Martin Pavlík

Dokáže Slezan porazit lídra tabulky? Opava změří síly s našlapaným Vsetínem

Po neúspěšném domácím utkání se Šumperkem, kdy Opava padla v prodloužení, má před sebou slezský tým nelehký úkol. V sobotu se představí Na Lapači, kde bude o body bojovat s horkým kandidátem na postup do WSM ligy a vedoucím týmem tabulky, Vsetínem.

Úvodní vhazování: 17.30
Stadion Na Lapači
Vstupné: stání 60KČ, sezení 90KČ
Rozhodčí: Koziol – Novák, Rožánek

Vsetín v letošní sezóně platí za jeden z nejsilnějších týmů ve skupině. Po čtrnácti zápasech má na kontě třináct vítězství a jedinou prohru, kterou utržil ve venkovním zápase s Porubou. V pondělí navíc Valachy čeká dohrávka zápasu v Šumperku, se kterým se Vsetín utkal ve druhém kole. Zápas ale trval přibližně pouhých pět minut a následně jej rozhodčí rozpustil, kvůli špatným technickým podmínkám, které na stadionu panovaly.

V této sezóně na sebe Vsetín s Opavou narazili v devátém kole druholigových utkání. Přesto, že zelenožlutí mají ve většině zápasů jasný gólový náskok, v Opavě zvítězili těsně 5:4.