• úterý 20. února 2018
  • Redakce

Domácí rozlučku ozdobí doprovodný program

Poslední domácí utkání této sezóny mají ve středu na programu opavští hokejisté. Ti se od 18 hodin rozloučí se svými fanoušky duelem se Šumperkem a připraven bude i doprovodný program.

Před zápasem bude předán dres Kláře Hymlarové, která Opavu od dětství reprezentovala a po letošní sezóně klub opouští. Klára je momentálně členkou týmu starších dorostenců a zdatně hraje po boků hochů.

Během první přestávky se na hrací ploše objeví malí hokejisté. Mezi druhou a třetí třetinou pak proběhne soutěž pro návštěvníky utkání.

Na ledě pak půjde zejména o čest. Slezan už si ze své poslední pozice v tabulce polepšit nemůže, Šumperk už má zase jistotu konečného třetího místa po základní části a čeká jej tak čtvrtfinále play-off.

V posledních dvou měření sil s favoritem dokázala Opava bodovat. Doma zkraje ledna vyhrála 3:1, na konci měsíce pak padla v Šumperku až po samostatných nájezdech.

Definitivní tečku za letošním druholigovým ročníkem udělají svěřenci trenérů Pavelka a Římského v sobotu v Hodoníně.