• sobota 23. února 2013
  • Redakce

Fanklub Slezanu připravuje autobus na play-off do Havířova, přihlaste se!

Fanklub opavského Slezanu chystá na blížící se sobotní zápas play-off v Havířově autobusový zájezd. Pokud máte zájem do Havířova vyrazit a podpořit mužstvo Opavy v prvním utkání vyřazovací části sezony na ledě AZetu, máte jedinečnou příležitost se přihlásit na výjezd, který by se měl uskutečnit v sobotu 2. března.

Závazně se můžete přihlašovat u p. Lukáše Rubeše prostřednictvím e-mailu lukes.nyc@seznam.cz do středy 27. února.

Jako předmět uveďte prosím „výjezd-Havířov“ a do samotné zprávy prosím připojte své jméno, příjmení a telefonní číslo.

Předpokládaná cena je 100 Kč na osobu při plném obsazení autobusu.

Předběžný odjezd bude v sobotu 2. března kolem 15:30 od opavského zimního stadionu, přesný čas ještě bude upřesněn.

Podle počtu zájemců se rozhodne, jestli se vypraví celý autobus nebo menší mikrobus.

Neváhejte a vyražte podpořit opavské hokejisty na stadion havířovského rivala!