• pondělí 08. srpna 2016
  • Lukáš Jasoněk

Fanoušci, zbystřete, začíná příprava! Opava ji zahájí domácím duelem s Novým Jičínem

Tréninkové pilulky, které hokejisté Opavy polykali pod vedením staronového trenéra slezského celku Pavla Hulvy, jsou minulostí a o slovo se konečně začínají hlásit přípravná utkání. K prvnímu z nich opavští hráči vyjedou na led již v úterý, kdy od 18 hodin prověří jejich připravenost celek Nového Jičína.

Zatímco pro opavský celek bude úterní utkání premiérou, novojičínské mužstvo v rámci přípravy na novou sezonu už jeden zápas odehrálo. V něm svěřenci Davida Musiala, jenž sedmý tým uplynulého ročníku 2. Ligy - skupiny Východ převzal po jarním odchodu z Opavy, vyzvali GKS Tychy, a přestože na ledě zástupce polské extraligy předvedli sympatický výkon, do své domoviny se vrátili s porážkou 3:5.

Přehled přípravných duelů Opavy

9. srpna: Hokejový klub Opava – HK Nový Jičín
16. srpna: HK Nový Jičín – Hokejový klub Opava
18. srpna: HC RT TORAX Poruba 2011 – Hokejový klub Opava
23. srpna: Hokejový klub Opava – Draci Šumperk
25. srpna: Hokejový klub Opava – HC RT TORAX Poruba 2011
30. srpna: Draci Šumperk – Hokejový klub Opava
1. září: HC Bobři Valašské Meziříčí – Hokejový klub Opava
6. září: Hokejový klub Opava – HC Bobři Valašské Meziříčí

Začátky všech zápasů jsou stanoveny na 18 hodin.