• čtvrtek 27. října 2016
  • Redakce

Hokejový den s Librosem a Grizzlym se blíží, přijďte se pobavit

Opavští hokejisté se v sobotu 29. října střetnou s výběrem Kopřivnice. Samotný zápas okoření doprovodné akce a soutěže o zajímavé ceny. Přijďte se pobavit na Hokejový den s Librosem a Grizzlym! Startujeme ve 13 hodin!

Podařilo se nám také upéct první hokejový dort. Jaké byly ingredience? Polystyrenové tabule dodala firma Sias – pan Rostislav Postulka a plastové tabule vyrobila firma Nord-Service. Dále jsme k tomu potřebovali velké suché zipsy, pár metrů vázacího drátu a zhruba čtyři hodiny práce.

„Po upečení dortu jsme se rozhodli ukázat ho lidem ve městě. Jeden ze dvou partnerů utkání LIBROS efektivně připevnil zmenšenou ledovou plochu spolu s obřím pukem na střechu svého speciálu Hummeru H2 a vydal se na projížďku po Opavě. Lidé se koukali, usmívali a mávali,“ popisuje jeden z jednatelů HK Opava Milan Kolář.

Auto se poklidnou rychlostí projíždělo po městě se spolujezdcem, který doprovázel hrou na trubku. S velkým hokejovým dortem se stihly jako první vyfotit také děti, které šly zrovna z hodiny bruslení zpět do mateřské školy.

Fotogalerie z akce na Facebooku »

„Druhy velký partner utkání bude čepovat pivo zdarma pro prvních dvě stě fanoušků, kteří přijdou v sobotu na zápas s Kopřivnicí podpořit náš klub. Všichni kdo již mají, nebo si zdarma vyzvednou svou klubovou CashBack card, se budou moci zúčastnit soutěže o velmi hodnotné a krásné ceny,“ dodává Milan Kolář.

O co se hraje? Vyhrát můžete projížďku v Hummeru H2, sud piva Grizzly (50 litrů), nový dres hokejového klubu a další zajímavé ceny!

Přijďte se v sobotu podívat na spoustu pozitivních změn v rámci nového vstupu, nových dresů, ale také čerstvě dodělané a vymalované chodby, atd.!

Kdy? Startujeme v sobotu 29. října ve 13 hodin! Těšíme se na Vás!