Hráči 5. třídy se zúčastnili XIV. turnaje lvíčat v Nymburce

Opaváci ve světě17.9.2019 | Redakce
Třídenní zápolení na zimním stadionu v Nymburce, konané ve dnech 6. – 8. 9. 2019, je u konce. Čtrnáctý ročník turnaje „O pohár města Nymburka“ určený pro hráče pátých tříd, vyhráli mladíci z HC Mountfield Hradec Králové, druhá skončila HC Slavia Praha a bronz bral domácí tým HC Nymburský Lev. Svěřenci trenérů Marka Harazima a Pavla Selingra skončili bohužel na posledních příčkách, ale odváží si z Nymburka spoustu cenných zkušeností a podnětů k dalšímu trénování.

Turnaje se zúčastnilo celkem sedm mužstev: HC Nymburský Lev, HC Mountfield Hradec Králové, HK Opava, HC Slavia Praha, HC Sparta Praha, HC Slovan Louny a HC Kladno.

Nejužitečnějším hráčem HK Opava byl zvolen obránce Michal Uvíra.

Soupiska Hokejový klub Opava:
Mikulec Dominik – Berkus Richard, Hanzlík Dominik, Trupar Tomáš, Tesař Matěj, Juroš Přemysl, Lebeda Eduard, Uvíra Michal, Celta Dušan, Berkusová Lucie, Muczka Adam, Vincker Vojtěch, Minarčík Filip, Václavek Tomáš, Mička Vojtěch, Bielaček Radek

Rodiče by touto cestou chtěli z celého srdce poděkovat trenérům p. Marku Harazimovi a p. Pavlu Selingrovi za přípravu na turnaj a trpělivost s mladými hokejisty.

Lucie Truparová


Aktuálně na webu