• čtvrtek 05. prosince 2019
  • Tomáš Chalupa

Jdeš na fotbal? Hokej máš opět zadarmo!

Hokejový Slezan v sobotu od 17 hodin hostí v důležitém utkání Žďár nad Sázavou. Klub se pro tento zápas rozhodl zopakovat akci „Po fotbale na hokej“. Když se u pokladen zimního stadionu prokážete permanentkou SFC nebo lístkem ze sobotního zápasu s Jabloncem, který se hraje ve 14:30, vstup na hokej máte zadarmo.

K tomuto kroku se vedení Slezanu uchýlilo podruhé v sezóně, před měsícem v rámci této akce Opavští přivítali Šumperk a velkému favoritu celé druhé ligy podlehl Slezan až v prodloužení 6:7.

„Zápas se Šumperkem měl u lidí velký ohlas a potěšilo nás, kolik fanoušků dorazilo, navíc lidé chodili i v dalších zápasech. Proto jsme se rozhodli, že akci zopakujeme ještě jednou. Vaší pomoc budeme potřebovat, Žďár je jedním z našich velkých soupeřů v boji o play-off,“ říká útočník a funkcionář Slezanu v jedné osobě Jan Štindl.