• pondělí 19. září 2022
  • Tomáš Chalupa

Kup si permici na Slezan, výrazně ušetříš!

Hokejový klub si pro své nejvěrnější příznivce na nadcházející sezonu přichystal permanentní vstupenky. Ty budou oproti jednotlivým vstupenkám mnohem výhodnější a se započtením případného play-off může úspora činit třeba i tisíc korun.

Klasická permice bude k dostání za 1100 korun, zlevněná (ženy, ZTP, důchodci, děti 12-18 let) pak bude stát 550 korun. V ceně je zahrnuto i případné play-off. Zakoupit si fanoušci mohou permice buď na sekretariátu (po-pá 8-16h) nebo během zápasů áčka na pokladnách.

Vstupenky na jednotlivé zápasy se budou prodávat za 80 korun pro muže a 40 korun ženy, ZTP, důchodce a děti 12-18 let. Při 20 domácích zápasech základní části tak úspora činí rovných 500 korun a navyšovat se bude s případnými utkáními v play-off, na které vloni vstupenky stály 100 korun. Koupit si permici na Slezan se zkrátka vyplatí!