Mladší dorost jde do play-off, ve kterém vyzve Zlín! Přijďte podpořit naděje Slezanu

Dorostenecký hokej18.3.2014 | Redakce
Mužstvo opavského mladšího dorostu hrající extraligu se chystá na boje play-off! V základní části skončily opavské naděje na výborném třetím místě a v semifinále se utkají s druhým Zlínem. Semifinálová série mezi Slezanem a týmem z Baťova města startuje už ve středu 19. března od 15 hodin na zlínském ledě.

Slezané mají se Zlínem vyrovnanou bilanci, kdy platilo pravidlo můj dům-můj hrad. Opavští doma Zlín dvakrát porazili, ale venku si připsali dvě prohry.

Naděje Slezanu odehrají svůj domácí zápas na ledě kravařské Buly Arény ve čtvrtek 20. března od 17 hodin. Přijďte povzbudit opavské mladíky, budou to potřebovat!

Jízdní řád semifinále

Zlín - Opava (středa 19. března, 15:00)

Opava - Zlín (čtvrtek 20. března, 17:00)

Zlín - Opava (sobota 22. března, 12:30)

Systém play-off

Týmy umístěné po první části ve skupinách na 1. - 4. místě sehrají semifinále play-off v rámci své skupiny (1-4, 2-3) na tři vítězství, avšak maximálně 4 utkání s tím, že první se hraje u lépe umístěného družstva po první části soutěže, druhé u hůře umístěného družstva. Třetí a případně čtvrté utkání u družstva lépe umístěného, bude-li stav série po čtvrtém utkání vyrovnaný, po utkání následuje úprava ledové plochy a další prodloužení ve smyslu čl. 407 SDŘ k určení vítěze této série. (Zdroj: ČSLH)

Pokud se opavským mladíkům podaří v sérii zvítězit, kvalifikují se na závěrečný turnaj o šesti účastnících a budou moct bojovat o titul republikového mistra mladšího dorostu.


Aktuálně na webu