• čtvrtek 24. srpna 2017
  • Klub

Na sobotním turnaji proběhne sbírka pro nemocného Honzíka

V sobotu bude na opavském zimním stadionu opět živo. Pořádá se zde další ze série turnajů - SLEZSKÝ CUP - MINIHOKEJ, nyní pro ročník 2010. Do Opavy dorazí stejně jako tuto neděli býci z Karviné a ďáblíci z Nového Jičína. Doplní je rysi z Frýdku-Místku, přiletí draci ze Šumperka. Chybět nemohou také bojovníci z Krnova, se kterými se snažíme úzce spolupracovat, a posledním soupeřem budou žolíci ze slovenského Trenčína.

Je to nejmladší kategorie, pro kterou se turnaje pořádají. Pro řadu našich hráčů to budou jejich první zápasy. Spolu s rodiči se jim pokusíme připravit skvělou atmosféru.

Na turnaji se chceme přidat ke sbírce na osmiletého děčínského hokejistu Honzíka Jakeše, který v současné době bojuje se zákeřnou leukemií v pražském IKEMU. Jsme jedna hokejová rodina a chceme jeho členovi a rodině v těchto těžkých dobách pomoci. Více informací můžete získat na webu organizátora sbírky - www.superturnaje.cz.

Fajkus Jiří - organizátor turnaje a trenér této kategorie