• pondělí 28. listopadu 2016
  • Soňa Molatová | FOTO: Petr Luba

Opava míří na led trápící se Kopřivnice. Dovolí Slezan soupeři po dvou zápasech skórovat?

Po domácí výhře nad Novým Jičínem na Opavu čeká další z venkovních zápasů. Tentokrát se do bitvy o další body vydá na led Kopřivnice, která je letos poměrně nevyzpytatelná. Na začátku sezóny porazila našlapanou Porubu, zkrotila šumperské Draky, ale stejně tak dokázala vysoko padnout s Novým Jičínem nebo Technikou. V posledním společném zápase se povedlo Slezanu Kopřivnici vynulovat. Čisté střelecké konto trápí sobotního soupeře Opavy také nyní. Ve dvou posledních zápasech totiž nedokázal skórovat ani jednou…

Začátek utkání: 18.00 (30. 11. 2016)
Zimní stadion Kopřivnice
Dědek – Linhart, Kleperlík

Kopřivnice se momentálně trápí. Přesto, že je aktuálně v tabulce na sedmém místě a letos dokázala překvapit nejednoho papírově silnějšího soupeře, z posledních dvou zápasů vyšla gólově naprázdno. Poslední světlou chvilkou bylo pro Kopřivnici utkání v Porubě. Farmě Vítkovic tehdy nechtěla dát nic darem a padla těsně 3:4 po prodloužení. Pak ale přišel domácí zápas s Drtiči a prohra 0:10, po které se Kopřivnice zmohla pouze na omluvu fanouškům. Chuť si sobotní soupeř nespravil ani v zápase s Novým Jičínem, který Kopřivnici také vynuloval.

• Na trestné lavici strávil nejvíce času Petr Chalupa (4 minuty)
  • Dvěma góly přispěl k opavské výhře 4:0 Lukáš Černý
  • Po dvou bodech si z utkání odnesli také Vladimír Holík (1+1) a Tomáš Polok (0+2)