• pátek 23. února 2018
  • Redakce

Opava zakončí sezónu v Hodoníně

Už jen jeden zápas zbývá odehrát opavským hokejistům. Ti se bohužel neprobojovali do play-off, a tak uzavřou letošní sezónu v sobotu 24. února na ledě Hodonína. Úvodní buly je naplánováno na 17 hodin.

Opava udělá sobotním utkáním definitivní tečku za tímto nepovedeným druholigovým ročníkem. Slezané v něm skončí v tabulce východní skupiny poslední, a tedy bez šance zúčastnit se vyřazovacích bojů. To Hodonín se na ně chystat může a díky druhé příčce budou mít Drtiči ve čtvrtfinále volno – společně s vedoucí Porubou naskočí až do semifinále.

Slezan ve středu v posledním domácím střetnutí přehrál Šumperk 4:2. Mezi tři tyče se vrátil po zranění Michal Wanecki. Hodonín táhne sérii pěti výher v řadě – naposledy prohráli Jihomoravané na konci ledna právě v Opavě. Uspějeme proti tradičnímu soupeři i tentokrát?