• pátek 28. listopadu 2003
  • Tadeáš Drahorád

Přijíždějí lovci z Ústí nad Labem

O p a v a - Ve středu Opava remizovala s Třebíčí 4:4. V sobotu doma přivítá hosty z Ústí nad Labem. Slezané musí zabojovat, protože stále plují v barážových vodách. Vyhrát v základní hrací době se jim ale podařilo v základní hrací době pouze dvakrát. Opavští přičítají na své konto body po jednom, Ústí občas zaváhá s horším týmem. Zápas začíná v 17:30.

Mezi oběma soupeři je napohled hrůzný rozdíl 21 bodů, na ledě může být všechno jinak. Opava, ač je dvanáctá, v posledních třech zápasech bodovala. Chomutovu nastřílela jako jediný tým v lize šest gólů, přehrála Jihlavu a remizovala s Třebíčí. Slovan porazil Kadaň, Beroun a prohrál s Mladou Boleslaví. Velká výhoda Slezanů je nevyrovnanost výkonů hostů. Ústí má někdy problémy se soupeři z dolních pater tabulky. Hlavně na začátku listopadu třikrát po sobě prohrál s Třebíčí, Olomoucí a Havířovem. Na druhou stranu Opavě se nedaří moc vyhrávat. Za celou sezónu se jí to v základní hrací době povedlo pouze dvakrát. Zápas začíná v sobotu v půl šesté na zimním stadioně v Opavě.

Poslední vzájemný zápas:
Ústí n/L. - Opava 2:1 pp (11.10. 2003)