• úterý 02. března 2021
  • Klub

Prohlášení vedení Hokejového klubu Opava s.r.o.

Vzhledem k současné koronavirové situaci v České republice a platným nařízením vlády a ministerstva zdravotnictví o uzavření veškerých vnitřních sportovišť byly znemožněny tréninkové jednotky sportovců.

Situace se bohužel nijak nelepší, spíše naopak a opatření se zpřísňují. Chtěli bychom však rodiče ujistit, že jakmile to situace a vládní nařízení dovolí, jsme připraveni ihned zamrazit ledovou plochu a obnovit tréninkový proces všech věkových kategorií.

Ledovou plochu bychom drželi i po dobu, kdy běžně probíhá odstávka. To znamená i během měsíců duben, květen, červen, červenec, případně i dalších následujících měsíců.

Podotýkáme, že vše bude probíhat plně dle nařízení a splnění veškerých požadavků ministerstva zdravotnictví a za přísných hygienických podmínek.

Závěrem děkujeme všem rodičům za pochopení celé situace i jejich ohleduplnost. Dále děkujeme za podporu Statutárnímu městu Opava a všem partnerům, kteří nám zachovávají přízeň také v této nelehké situaci.

Všem přejeme pevné zdraví a snad brzy na viděnou u ledu na našem zimním stadionu.

Se sportovním pozdravem
Zbyněk Sklíba