• úterý 15. srpna 2017
  • Redakce

První test je tady. Slezan míří do Valmezu

Hokejisté opavského Slezanu před sebou mají úvodní duel letní přípravy. První utkání z šestizápasového bloku sehrají Slezané v úterý 15. srpna od 18 hodin na ledě Valašského Meziříčí.

Valaši patří mezi pravidelné účastníky třetí nejvyšší soutěže a během uplynulé sezony se s Opavou potkali hned pětkrát. Tři zápasy ovládl opavský celek, ve dvou případech se radovali Bobři.

Valašské Meziříčí vedou ze střídačky trenéři Jiří Weintritt a bývalý vynikající gólman Roman Čechmánek. Tato dvojice by v souboji se Slezanem měla otestovat i nové tváře – slovenského zadáka Juraje Talána a mladé útočníky Davida Kováře s Michalem Koňaříkem.

Utkání na valašském ledě startuje v 18 hodin a jeho průběh můžete sledovat díky textovému on-line přenosu na webu Onlajny.com.