Sezóna začíná! O první body zabojuje Slezan s Valašským Meziříčím

Preview8.9.2017 | Redakce
Po několikaměsíční pauze uvidí opavští fanoušci své hráče opět v bitvě o body. Na začátku sezóny vyzve Opava na domácím ledě Valašské Meziříčí, které je letos mimo jiné posíleno několika kvalitními hráči z nedalekého Vsetína, jenž vybojoval v předchozí sezóně postup do vyšší ligy. Sobotní duel startuje v 15 hodin!

HK Opava – HC Bobři Valašské Meziříčí

Sobota 9. 9. (15:00)
Zimní stadion města Opavy
Vstupné: Muži 40 kč, ženy 20 kč, děti do 12 let zdarma
Rozhodčí: Škach – Bláha, Goňa

S čím vstupují do sezóny domácí?
Opavu v letošní sezóně posílí mladí hráči z Vítkovic, mezi kterými je obránce Petr Šendera, Vlastimil Malina, Jakub Maxner nebo Ondřej Hartmann, který za Slezan nastupoval už v minulé sezóně. Do kádru se vrátil zkušený gólman Dušan Šafránek a z Poruby putuje zpět do Opavy Josef Tichý. Stejné kroky podnikli také útočníci Rostislav Vaněk, Petr Sedlář a Petr Seidler. Opavané změnili rovněž trenéra, kterým se po odchodu Pavla Hulvy stal Antonín Planovský, kterého na střídačce doplní Marek Harazim.

Kým se vyzbrojili do sezóny Bobři?
Oproti tomu Bobři vyztužili své řady několika hráči z Havířova a úspěšného Vsetína, který si minulý rok suverénními výkony vybojoval postup do první ligy. Ze žlutozelených barev přichází například obránci Michal Hryciow, Michal Žák, David Vítek, Josef Vaněk nebo nadějný brankář Daniel Bechný. V útočných řadách Bobrů bude působit také bývalý kapitán šumperských Draků Jan Matějka. Kouče Romana Čechmánka doplní nově Jiří Weintritt.


Aktuálně na webu