Slezan cestuje ven, jeho soupeřem bude Frýdek-Místek

Preview27.1.2015 | Lukáš Jasoněk
Hokejisté opavského Slezanu po víkendovém volnu opět vyrazí na ledovou plochu bojovat o body do druholigové tabulky. Překazit plán se jim pokusí předposlední Frýdek-Místek. Utkání startuje ve středu v 18 hodin.

Frýdecko-místečtí hokejisté neprožívají zrovna vydařenou sezónu, když jim se ziskem šestadvaceti bodů patří předposlední desátá pozice. Svěřenci trenéra Miroslava Kameníka dokázali v základní hrací době zvítězit pouze šestkrát, zato hned ve dvaadvaceti utkáních odjížděli z kluziště jako poraženi.

K předchozímu ligovému utkání cestovali hokejisté Frýdku-Místku do Břeclavi, kde se utkali s tamními Lvy. Úvod zápasu se hostům vůbec nevydařil, když inkasovali již ve 4. minutě. Přesto se ale Frýdecko-místečtí vzchopili a až do poloviny utkání hráli se svým soupeřem vyrovnanou partii. V závěru druhé a na startu třetí tercie přidali ovšem Jihočeši další zásahy a odskočili Slezanům na rozdíl dvou branek. Vítězství Břeclavi poté pečetil gólem do prázdné brány Zháňal.

Sestavy obou celků v posledním odehraném kole:

HC Frýdek-Místek: Kubáň – Samiec, Teper, Jonáš, Matějek, Krutil, Ivan, Stránský, Lipina, Černín, Mach, Zedník, Mamula, Gogolka, Sluštík, Vacula, Prokop

HC Slezan Opava: Šafránek – Vrabel, Černý T., Galvas, Tichý, Tuma, Pavelek, Mosler – Měch, Vítek, Kocián, Vaněk, Wolf, Černý L., Baďura, Svoboda, Chalupa.

Na oficiální internetové stránky našeho soupeře se můžete podívat zde.

Středeční duel můžete sledovat také prostřednictvím textového on-line přenosu.


Aktuálně na webu